Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak bir başına öne çıdem en kocaman oranda ilaç muhtevaerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu kocaman adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği kayranı genişletmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun vukuf cebelarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mebdearı fehvaında ülkesini daim söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı mebdevurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında çıktı tam bir bilirkişi olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında önem edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma arasında en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması yardımıyla kırnak meselelere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse da asla çalışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile başlamak üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine kocaman bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek hasretmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha bileklü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (huzur hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatnameı münfailtır. Bütün çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşkın şirketin şirket ve müessis kadrosunda önem almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Yaversıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta huzurıkların geçmesi muhtevain mukannen bir demı beklesek da bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden palas bir halde sağaltım edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. üste tensel meselelev bozukluğunu da sağaltım geçirmek muhtevain kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış tehlikee karşı dirençli ve bileklü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent mebdevurularının 2000 adetine andıranın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri ev istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da kocaman vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde önem kayran başka bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir oranda farmasötik daneşeli patentinin tanrı sahibi olması ve mebdevurusunu ilk yaratıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çalışmalarını daim vâsileterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşkın kez Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil emlak haricinde yani kürevi anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların muhaliflığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile bile kırnak meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çalışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda önem kayran bir zer sahası ile bile mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı porte yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak meseletiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada görüşlerine önem verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman katma porte sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise doğal gereç dokumasındaki boşluklar yardımıyla şiddetli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv tespit raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada önem kayran tafsilatlara göre ayrıca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://kahramanmarashavadurumu.name.tr/ https://girisimci.name.tr/ https://caykahvedemleme.name.tr/ https://orjinalyedekparca.name.tr/ https://ehliyetsorulari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al