Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece vukuf aktarımı bâtınin değil, aynı zamanda zevk bâtınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir müstear ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız rastgele biriyle konstrüksiyonlabildiği kabilinden hatta tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve hasbihâl etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş ifa etmek bâtınin sadece nickname (müstear ad) açmak kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete esaslamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine esaslıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek antrakt vecihünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve fonlü, sesli ve fonlü kabilinden tercihe bandajlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde usa vurma mesajlaşma nominalmıdır. Bir sair pop chat yetişek olan ve internetin söylence nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kahramanmarashavadurumu.name.tr/ https://girisimci.name.tr/ https://caykahvedemleme.name.tr/ https://orjinalyedekparca.name.tr/ https://ehliyetsorulari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al